מי אנחנו


שלום לך, ברוך הבא לאתר שלי, קוראים לי יניב יצחק אני בעל ניסיון של 15 שנה בתחום הפקת אירועים, ואשמח ליצור ולהפיק בעבורך את האירוע, אלווה אותך בכך השלבים, מיזום הרעיון ועד אחרון האורחים.
חברת לייזר קומבאט הוקמה בשנת 2012, חברת הפקות בעלת ניסיון עשיר, תעוזה ויכולות מקצועיות בתחום הפקות אירועים. יחד נבנה עבורך את הפעילות המתאימה ביותר בהתאם למטרות, לצרכים ולתקציב שלך. בחברתנו צוות ניהול ומדריכים מקצועיים ביותר, אנו מקפידים על רמת בטיחות גבוהה במתן דגש על רמת יחס בין אישי וזמינות גבוהה. יש ברשותנו את כל האישורים הדרושים בחוק. ברשותנו מגוון רחב של אטרקציות.
לייזר קומבט - מלחמת לייזר מטורפת. אטרקציה ייחודית ובלעדית במיוחד לאירוע שלכם. תוכלו להנות מזירת קרבות לייזר ענקית במתחם חשוך ובעל אפקטים רבים לחוויה בלתי נשכחת. המשחק עמוס חוויות, כיף והתרגשות. הפעילות שלנו היא קבוצתית, אסטרטגית, חינוכית ומגבשת, מלווה בהמון שמחה, מוזיקה וריקודים. ברשותנו 2 זירות מתנפחות בגדלים של 12*12 מטר ו 14*16 מטר בשטח מישורי, הזירה מחולקת בפנים ל-9 חדרים. תוך כדי משחק תוכלו להנות ממגוון גדול של אפקטים: מכונות עשן, פליקרים, כדורי אורות, אולטרא סגול, תאורה צבעונית משתנה, תאורת לד מוזיקה ועוד... בפעילות קיימים מגוון רחב של משחקים: סולו, קבוצות, הישרדות, תפוס את המלך ועוד... וזאת בזכות הרובים המשוכללים ביותר בשוק שקיימים אצלנו (רובה פלדה 3 קילו עם צג תוצאות, שמע ותאורה משתנה).
המשחק מתאים לטווח גילאים רחב 6-99 מתאים לילדים, נוער,מבוגרים, בנים ובנות כולם כאחד. המתקן נייד ואנחנו מגיעים לכל הארץ.
במגוון לקוחותינו: צה"ל, קוקה קולה, אינטל, בתי ספר, כיבוי אש, מתנ"סים, קייטנות, ערי נוער ועיריות: ראשון לציון, הרצליה, הוד השרון ועוד...

לכל שאלה או פנייה אני פה בשבילכם, צרו איתי קשר ואחזור אליכם בהקדם.